nejlepší táborová hra

Naše vzpomínky či odkazy na fotografie a další materiály
žluťák
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON stř led 28, 2009 20:39
CONTACTCOLON

nejlepší táborová hra

Příspěvekod žluťák » pát bře 27, 2009 11:20

chtěl bych zkusit z vás vytáhnout, která hra na táboře se vám nejvíc zakousla do mozečků? Zkuste zapátrat ve vzpomínkách a napsat sem na kterou táborovou hru nejvíc vzpomínáte.Nemyslím CTH ale jednotlivou hru, může to být klidně i jen míčovka z oddílového programu, ale spíš se asi bude jednat o jednotlivé kapitoly z nějakýho CTH (aspoň si to myslím)
Já když jsem o téhle otázce přemýšlel, tak se mi vybavila jedna noční hra, kdy jsme po večeři byli místo na mytí zubů zavoláni na nástupiště, kde bylo vysílání ze kterého jsme se dozvěděli, že někde u Černěvsi spadnul nějaký parašutista a je zraněnej, tak jsme ho šli hledat podle signálu, který vysílal baterkou každých 5 minut. No a pak v podstatě klasika. Vedoucí s baterkou schovanej na kraji lesa, cesta po tmě, pak zdravověda, ošetření zranění a transport raněného do tábora. Jenže ten raněný byl tenkrát Karpík, pojmul to veskrze realisticky, jak to uměl jen on (ve spolupráci s guruem těhle blbostí Balvanem) takže na místě (alespoň tak si to já pamatuju) spousta krve, on namaskovanej jako skutečnej partyzán, mluvil jen nějakou cizí řečí a hrozně řval bolestí. Prostě super skvělá šou a my malý caparti mu to žrali úplně neskutečně a pro mně to tenkrát byl skutečnej zraněnej voják, kterýho jsme zachraňovali a byl to takovej zážitek, že jak vidíte si ho pamatuju dodneska.
Tak zkuste zapátrat v paměti a hoďte sem svoje nejsilnější herní zážitky ať vidíme co jsou ty správný hry 8)

Kidd
PříspěvkyCOLON 51
RegistrovánCOLON úte bře 03, 2009 17:06
BydlištěCOLON Modřany
CONTACTCOLON

Příspěvekod Kidd » pát bře 27, 2009 13:17

Já miloval pásma. Takový to přehazování z pásma do pásma, s tím že v každém může zůstat jen jeden.

Taky mám nezapomenutelný zážitek, když jsme šli vykopávat kostru alberta (chybějícího spojovacího článku mezi opicí a člověkem) místo zakopaných pozůstatků bylo zaneseno na mapě, a přímo na místě bylo označeno vypáleným křížkem na stromě který měl určovat směr zakopaného pokladu. Jenže ten strom s křížkem byl poražený a my museli hledat, ke kterému z místních pařezů by se hodil, pak jsme si rozdělili terén okolo vytipovaného pařezu a podle tvrdosti hlíny hádali, jesti tam už někdy někdo kopal. Nakonec jsem byl ten šťastlivec, který plechovku s lebkou našel já, a šťastný člunař Tomajda mi lebzničku nechal, a ještě dlouho ležela u nás na polici .

žluťák
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON stř led 28, 2009 20:39
CONTACTCOLON

Příspěvekod žluťák » pát bře 27, 2009 18:53

jo tak to já ještě vzpomínám na Angličany a Skoty, když jsme je hráli na velikonocích 89 poprvé na Šánu a já roztrhnul Dickovi mikinu a on pak byl na mně celkem naštvanej, protože to byla nějaká fajnová

Kidd
PříspěvkyCOLON 51
BydlištěCOLON Modřany
CONTACTCOLON

Příspěvekod Kidd » sob bře 28, 2009 19:09

Taky jsem si vzpoměl na lov na terénkozu, kdy jsme si museli vyrábět luky a šípy. Některé nedostřelily ani tři metry, natož aby to mířilo. Ale byla to supr zábava.

Iva Urbanová
PříspěvkyCOLON 11
RegistrovánCOLON stř pro 17, 2008 21:29

Celotáborovky

Příspěvekod Iva Urbanová » ned bře 29, 2009 17:31

Od prvního uvedení dodnes je moc oblíbená hra Safari. Nevím, ale kdy se začala hrát. Pamatujete na ní, kluci? Děti se na ni vždycky těší, protože ví, že získají guldeny na hospůdku, a ta je také stále moc oblíbená. Už ne tak mezi dospělými, protože kdo zná ten šrumec v kuchyni - to je síla. Ale co bychom neudělali pro dětičky, co?
Aby se vám oživila paměť - 81 Oddyseus, 82 Albert, 83 Harant, 84 Klínové písmo, 85 Stroj času,86 Prašánovci, 87 Řecké báje,88 Alfaůfani, 90 Marco Polo,91 Harant, 92 Pětina pro krále, 93 klínové písmo, 94 Stroj času, 95 Alvarez, 96 Poklad černého delfína, 97 Olympiáda. Dál nevím. Bejby

Kidd
PříspěvkyCOLON 51
BydlištěCOLON Modřany
CONTACTCOLON

Příspěvekod Kidd » stř dub 01, 2009 12:58

Na safari se samozřejmě pamatuji, ale začínalo se s tím, až když už jsem byl člunař. Mám takový pocit, že v roce 1987. Téhle hře , přestože je dynamická, má náplň pro každého, jsem nějak nepřišel na chuť. Možná to bylo osobní, protože moji kamarádi, jen o rok starší, ale už instruktoři honili nejraději mne a já neměl čas se věnovat sbírání, a tak ti jakoby slabší byli vlastně ve výhodě a projevilo se to na tržbách.

Zpět na