Krásný vzpomínky

Naše vzpomínky či odkazy na fotografie a další materiály
Moucha
PříspěvkyCOLON 1
RegistrovánCOLON úte pro 16, 2008 21:28
BydlištěCOLON Praha
CONTACTCOLON

Krásný vzpomínky

Příspěvekod Moucha » čtv led 22, 2009 22:39

Když mě tenkrát ve dvanácti bral Zpěváček s sebou na Bošán,myslela jsem,že to bude jen příjemně zabitý den,co jinak dělat?Jenže byly z toho tři nádherný roky a jeden úžasnej tábor.Dva jsem bohužel promrhala zarachama kvůli průserům :cry:
Ježiš já vůbec neumím psát,všechno bude určitě na přeskáčku a zmatený,ale snaha... :D
Já ani nevím,co se mi tam líbilo nejvíc,všechno bylo super.Každopádně svíčková plavba,ta byla bomba,táboráky a hlavně ten poslední pro rodiče.Pochod hladu,na kterým jsme nemuseli ani mluvit,hlavní slovo obstarávalo kručení v břiše :D Poseidonky a pak večeře za peníze z bodů,kde jsem si objednala mňamku v podobě potopení od hlavy do pasu :D Ale spravila jsem si chut neuvěřitelně zelenýma sladkýma nudlema :)
Byla jsem ve čtvrtým oddíle a na táboře nám říkali Žirafovy gorily.S ním se o nás staral ještě Pigmej a Bára.Hlavní byl Tomajda,teda snad nekecám.
Dokonce mě naučili šplhat na lano,což byl nadlidskej úkol
:lol: :lol:
A nejen to,každý den bylo něco,další bezva den,na který se vzpomíná s partou skvělých vedoucích a lidí.
Nejen tábor byl super i akce během roku,třeba podzimky,na kterých jsme šplhali na skálu a tam byl úžasnej táborák.
Strnady,tam jsem byla dvakrát,jednou pod velením Blešky a jednou Cvrčka.Víkend pod stany a bezva hry.
Retardéra-jednou jsem ji s Víťou sjela pozadu,nestihli jsme to.Bylo to hustý.Když jsme zjistili,že držením kytek si nepomůžem,tak jsme se drželi laviček a s očima přilepenýma k pevný zemi na břehu se modlili at už jsme dole:-)))))Tomajda nenechal svou lod ve štichu a napospas nám a hrdinně do ní naskočil:-))Jsme dole,lodě v celku,jen stačilo je pochytat a vyrazit znova vzhůru.Já už jsem šla pěšky,jeden poplach stačil :)
Už se hrozně těším na červenec,až znovu uvidím Šán a strávím tam víkend na lodi a s Vámi(Snad mě s sebou vezmete:)

Sluníčko
PříspěvkyCOLON 15
RegistrovánCOLON úte kvě 27, 2008 14:55
BydlištěCOLON Praha 8 - Karlín
CONTACTCOLON

při prohlížení fotek

Příspěvekod Sluníčko » pát črc 24, 2009 0:29

Tábory v mládí

Vzpomínky na utkvělou krásu,
proletí stínem v závoji času,
jak mávnutí křídel jsou –
v mysli mé, rdcem jdou.