ideální den na Šánu

Návrhy, náměty, písničky, ...
žluťák
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON stř led 28, 2009 20:39
CONTACTCOLON

ideální den na Šánu

Příspěvekod žluťák » úte úno 03, 2009 14:37

celkem jsem přemýšlel co by mně nejvíc bavilo a popravdě bych si nejraději znovu prožil jeden normální táborový den včetně budíčku, rozcvičky Anu a stezky. Odpo pak vysílání morseovky po poledňáku + nějaká hra s ježděním po laguně a k večeru posádkový vaření nebo jen táborák a povídání. Posádky bych poskládal z lidí co patří do stejných období a rozdáme si to mezigeneračně mezi sebou. Jen je mi jasný, že se třeba bude hůř shánět lidi na stanoviště pro odpo hru, i když může být i mezi hosty dost lidí, kteří se nebudou chtít honit a raději vezmou obsluhu nějakého stanoviště. No jste tam v přípravném výboru samý chytří lidičkové, tak si myslím, že jste to už stejně dávno vymysleli sami, ale tohle je takový můj malý ideální den na Šánu s posunem v čase.

Sluníčko
PříspěvkyCOLON 15
RegistrovánCOLON úte kvě 27, 2008 14:55
BydlištěCOLON Praha 8 - Karlín
CONTACTCOLON

Re: ideální den na Šánu

Příspěvekod Sluníčko » úte úno 10, 2009 1:10

pro orientaci během dne mezi spoustou lidí různých ročníků bych navrhoval nějaké nenásilné označení jednotlivců, např. přezdívkou a roky působení.
ročníky 70., 80., ... - příchod do skupiny - by mohl být barevně odlišen
nevím co jest pro koho nenásilné a na šán se hodící, ale napíši co mne napadá:
šátek, čepička, čelenka, tričko (ale každý bude jistě ve své modré košili), cedulka, nášivka...
některé věci jsem schopen pomoci zajistit, případně potisknout
Machr

Sluníčko
PříspěvkyCOLON 15
RegistrovánCOLON úte kvě 27, 2008 14:55
BydlištěCOLON Praha 8 - Karlín
CONTACTCOLON

Program

Příspěvekod Sluníčko » stř úno 11, 2009 23:36

nějaké to hledání pokladu by se mi líbilo
Sv.Kateřina je pěkně opravena, památná borovice je úplně suchá a další místa v okolí také lákají, takže nějaké ty posádky a pro ně podobné hrátky bych klidně bral.
Dokonce víc než běhat stezku a jinak se soukromě unavovat... :lol:

žluťák
PříspěvkyCOLON 30
CONTACTCOLON

rozlišení lidí

Příspěvekod žluťák » ned bře 08, 2009 16:32

Myslím, že Sluníčkův nápad na rozlišení lidí buď podle posádek, oddílů, ročníků či co já vím je super nápad. Myslím, že takové vzpomínkové tričko, nebo možná lépe šátek v různých barvách (dle určeného klíče dělení) by byl i ceněný suvenýr a každý z přihlášených by si za něj rád připlatil, aby se pokryly náklady. Já tedy určitě
Nebo aspoň jednotně barevné triko vzpomínám na to bledě modrý s tím kormidelním kolem, kde bylo mezi paprsky napsáno Šán.
Vždycky si na tohle tričko vzpomenu, když vidím film Ať žijí duchové, kde ho jeden z těch kloučků má, jen bez těch písmenek.
Případně by to mohla být nějaká věc jako nášivka na košili a podobně, protože na tyhle velký akce se vždycky nějaký nášivky dělaly.
Vzhledem k tomu, že se každý musí registrovat, tak by mělo být jednoduché udělat potřebný počet těhle věcí dle registrací

Tyčka
PříspěvkyCOLON 9
RegistrovánCOLON stř dub 04, 2007 7:51
CONTACTCOLON

Pečlivá příprava na sraz

Příspěvekod Tyčka » stř dub 15, 2009 11:34

Někteří zlenivělí exŠánovci se rozhodli, že během jara trochu potrénují na devítkách na Bošánu a to včetně oprav lodí. Opravy probíhají hromadně ještě tuto (19.4.) a příští (26.4.) neděli v loděnici v Podolí. Kdyby se chtěl někdo přidat.....

žluťák
PříspěvkyCOLON 30
CONTACTCOLON

Příspěvekod žluťák » čtv kvě 07, 2009 12:39

jak tak potkávám občas některé kamarády které znám z loděnice, vždy se poslední dobou stočí hovor i na plánované setkání na Šánu.
Všichni bez vyjímky se hodně těší, každý z trochu jiného důvodu a jistě každý má trochu jiné představy co by se mělo dít. Vesměs se všichni těší na kamarády, které již dlouho nepotkali, protože je život rozesel do daleka a cestičky osudu zakroutil různými směry. Všichni se těší na povídání u ohně a na večerní tlachání a jistě i nějaké to alkoholové popití a výjezd na noční lagunu na palubě některé z lodí. To je jasný a s tím se bezpochyby počítá, ale budeme na Šánu téměř dva celé dny a tak si stále myslím, že by nám prospěl i nějaký, ne moc náročný program, aby to bylo důstojné, zajímavé a zábavné a bylo na co vzpomínat. Takže můj plán je prosadit v organizačním výboru alespoň jednu odpolední hru, které by se všichni účastníci památného setkání aktivně zúčastnili ať už jako obsluha stanoviště, nebo členové hrající posádky. Jaká hra to bude se ještě neví a doufám, že současní vedoucí vyberou nějakou z klobouku plného her připraveného například pro některý z minulých táborů a doladíme jí společnými silami pro naše specifické potřeby této akce. I já už se na setkání na Šánu moc těším, tak doufám, že nám Čibu nadělí pěkné počasí a všichni přihlášení dorazí a společně si užijeme pár dnů na tom opojném místě zvaném ŠÁN

žluťák
PříspěvkyCOLON 30
CONTACTCOLON

Příspěvekod žluťák » čtv kvě 14, 2009 9:16

Včera proběhla zásadní porada na Bošánu, ke který jsem byl pozván a dohadoval se program a další detaily celého setkání. Tak už se to celkem vyjasňuje a musím říct, že se máme na co těšit. Bude to trochu organizované zábavy s dostakem volného prostoru pro naše povídání a exkurze jak na Šánu, tak v jeho okolí.proběhnou dva táboráky (v pátek a sobotu) bude i ta odpo hra jak jsem chtěl :-) Teď už jen zařídit dobrý počasí a je to. Takže jestli máte někdo známosti tam nahoře, tak se přimluvte. Všechny detaily by jste se měli v dohledné době dozvědět z mailu, který by všem zaregistrovaným měl přijít. Příjezd bude možný až v pátek odpo. do té doby musí na tábořišti proběhnout předání důležitých věcí mezi jednotlivými turnusy, úklid a příprava tábořiště na váš nájezd. Teď aktuálně probíhá poslední kolo registrací a obsazuje se posledních cca 20 volných míst. Konečný počet účastníků byl stanoven na 100 a aktuálně bylo včera zaregistrováno podle oficiálního seznamu účastníků 78 lidí. To jen aby jste věděli co se na vás peče :-)

Zpět na